Olsi Hajdari flet mes lotësh: Ruaj ende unazën e martesës, që prej asaj dite..

581
0

Olsi Hajdari i cili humbi bashkëshorten e tij disa ditë pas martesës ka qene i ftuar në emisionin Shqiperia Live ne Top channel.

Gjatë intervistës ai ka treguar se nuk qëndron më në dhomën e tij të gjumit, duke shtuar se mban me vete gjithnjë unazën e Rezartës pasi e ka dashur dhe vazhdon ta doje ende.

“Atë e kam dashur shumë shumë. Perkohësisht do të qëndroj këtu”,

Unë nuk kam fjetur më aty që prej asaj dite, nuk ma bën zemra të fle aty. Unazën e ruaj, e mbaj me vete”,  tha Olsi Hajdari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.