“O vëlla……” Luiz Ejlli telefonon gazetarin për të qarë hallet, por ai e lë pa fjalë, ja si ia pret ai: Ke noi hall apo si..

165
0

Këngëtari Luiz Ejlli ishte një ndër telefonuesit në emisionin e mëngjesit, ‘’Ora Juaj’’ në Ora News por mesa duket gazetari nuk e ka kuptuar fare nje gje te tille madje nuk eshte treguar aspak mikeprites ndaj kengetarit duke e lene ate dhe degjuesit pa fjale