“O Sali o hero gjithe Shqiperia ty te do” ja si e priten demokratet Berishen

43
0

Diten e sotme ne sallen e pallatit te kongreseve jane celur punimet e Kuvendit Kombetar te PD te mbledhur nga komisioni i rithemelimit.

Sali Berisha i shoqëruar nga bashkëshortja, dhe me Këlliçin nga krahu i djathtë, eshte pritur me brohoritje dhe duartrokitje ne sallen e kuvendit.

Berisha në fjalën e tij të shkurtër para se të hynte në Pallatin e Kongreseve, Berisha u shpreh se kjo është një ditë e madhe për demokratët

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.