“O Baton kthehu”, analisti braktis emisionin “Opinion”, ja cfare ndodhi

101
0

Analisti Baton Haxhiu është larguar nga studiu e emisionit “Opinion”, teksa po diskutohej lidhur me arrestimin e Fredi Belerit dhe tensionimin e marrëdhënieve Shqipëri-Greqi.

Teksa të ftuarit ishin duke diskutuar njëkohësisht në studio, Haxhiu ngrihet nga karrigia e tij dhe  largohet.

Analisti tha se po largohet pasi në studio kishte shumë zhurmë. Pavarësisht thirrjes së moderatorit Blendi Fevziu që të kthehej, Haxhiu e braktisi studion.

Baton: Ka zhurmë…

Fevziu: Do kesh punë se s’ka mundësi. O Baton ktheu, mos ik…