Nuk po gjen qetësi Durrësi, pas lëkundjeve, diçka tjetër ka ndodhur

3643
0

Durrësi nuk po gjen qetësi. Pas tërmetit, sot edhe moti i i acartë ka shkaktuar shumë probleme në qytet.

Mësohet se anijet e vogla dhe peshkarexhat në Portin e Durrësit janë bllokuar.

Sakaq, bëhet me dije se tragetet dhe anijet e tonazhit të madh vijojnë punën normalisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.