Nuk lë në vend pa vizituar por shikoni si duket nga brenda super vila luksoze e Blendi Fevziut

1912
2

Ai mund të thuhet se ka një jetë në ekran dhe padiskutim një nga moderatotët më të suksesshëm shqiptarë.

Po flasim për Blendi Fevziun, i cili gjithmonë ka treguar se di të jetojë mjaft mirë. E veç udhëtimeve të një pas njëshme në vende të ndryshme të botës ai ka dhe një super stil në veshjen e vet.

Por tashmë ka ardhur koha t’i hidhni dhe një sy vilës së tij. Pikërisht këtë të dielë, ku temperaturat në kryeqytet ishin përvëluese Blendi ka zgjedhur të kalojë kohë në vilën e tij dhe këto çaste të veçanta i ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Një pishinë me përmasa të mjaftueshme për t’u freskuar, gjelbërim nga të gjitha anët dhe mbi të gjitha pranë familjes.

2 COMMENTS

  1. Me rroga nuk behen keto mrekulli ,o njerez .Drejtesia ka institucionet perkatese per ta nxjerre bllof kete kokerrjepur. Ku i gjeti miliona euro?,

  2. Me vjen cudi kur shikoj gjithe kete mrekulli.kur dhe ne te tjerret kemi pas pasuri te trasheguara nga gjysherit (te cilat i kemi fituar dhe me gjyqe por jane akoma ne letra sepse Sala ua dha fshatareve te ardhur nga ku ta di une) tjetra kemi mbi 25 vjet ne kurbet dhe jo ne ndonje shtet dosido (New York) dhe kur vin puna skam as 1 % te pasurise qe ka ky zotni.Pyetja ime eshte a taksohet jo vetem ky por dhe gjithe keta milioner te Shqiperise mbi te ardhurat,dhe nese i fshehin keto te ardhura a gjobiten. Mendimi im eshte kjo pasuri eshte vene vetem me pune te pista dhe te gjithe keta duhet te pergjigjen perpara ligjit atehere Shqiperia do eci perpara

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.