“Nuk e prisja të marrosesha kështu pas teje”, dedikimi i dashurisë së Xhensilës merr gjithë vëmendjen

1340
0

Xhensila Myrtezaji, edhe pse vazhdon të jetë në kulmin e karrierës duket se po shijon edhe rritjen e të voglit të saj, Amen.

Djali i këngëtares dhe Bes Kallakut është 7 muajsh. Këngëtarja nuk i ka rezistuar herë pas here të ndajë pozat e ëmbla me të voglin e saj.

“Nuk e prisja të marrosesha kështu pas teje, të dua sa fuqia e 100 diejve Amen”- ka shkruar Xhensila krahas videos së fundit me Amen.

Xhensila Myrtezaj para disa muajsh i ka dhënë fund lidhjes me Bes Kallakun, ndërsa ish-çifti tashmë janë në proces divorci dhe kanë vëmendjen e miliona ndjekësve.