‘Nuk e kisha qejf’, Arjan Konomi çfarë nuk thotë për Donaldin: Nuk e shikoja dot me Borën ..

107
0

Arjan Konomi ka reaguar për herë të parë për marrëdhënien e Bora Zemanit me Donald Veshajn.

Gjatë një videoje ‘live’, opinionisti i “Për’puthen” tha se beson që nuk e shikonte Borën me një djalë si Donaldi, ndërkohë që sipas tij, kjo e fundit nuk ka humbur asgjë nga ndarja me aktorin e humorit.

Ai theksoi se veprimi i Donaldit tregoi mungesë pjekurie dhe burrërie, duke ironizuar kështu dhe preferencën e tij për filmin “Spiderman”.

“Nuk e kam takuar asnjëherë Donaldin dhe një nga arsyet është që nuk e kam patur qejf atë. Është djalë i mirë por nuk e shikoja dot Borën me atë. Të lëndosh një njeri në një mënyrë të atillë… aq më tepër publikisht, nuk tregon as pjekuri, as burrëri, vazhdojmë luajm ‘spiderman'”, shprehet Arjani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.