Nuk do ta njihni/ Adele rikthehet në rrjetet sociale më e hollë se kurrë

367
0

Ka nga ata që thonë se Adele ka humbur 50 kilogramë me dietën e re, ajo deklaron “vetëm” 30.

Një gjë është e sigurt: këngëtarja angleze është më e hollë se kurrë. Në Instagram ai postoi një foto në të cilën gati nuk njihet.

Me një fustan të zi që nxjerr në pah fizikun e ri, artistja falënderon fansat që i kushtuan fjalë dashurie asaj për ditëlindjen e saj (më 5 maj ajo mbush 32 vjeç). Dhe postimi fitoi mbi 3 milion pëlqime.

Edhe me pare ajo ka postuar disa foto ku duket mjaft elegante

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.