Një qese plastike lëviz në anë të rrugës, shoferja shokohet nga ajo që zbulon brenda saj

591
0

Një qese plastike e zezë shihej teksa lëvizte në rrugë teksa makinat lëvizin me shpejtësi.

Në videon që do të shihni të postuar më poshtë e cila është bërë virale në internet shihen pamjet e një shofereje e cila i afrohet qeses e shtyrë nga kurioziteti.

Malissa Lewis hapi çantën, pasi e pa atë rastësisht gjatë ecjes me makinë dhe u tmerrua kur brenda saj gjeti një këlysh të vogël qeni rreth 8 javësh.

Mesa duket qenushi i vogël ishte braktisur nga të zotët, i mbyllur në një qese plastike dhe u la për të ngordhur në rrugë.

Për fat të mirë, ajo vendosi të ndalet dhe në këtë mënyrë i shpëtoi jetën atij dhe e adoptoi atë, duke e mirëpritur në familjen e saj./b.l/noa.al/