Një prej këngëtareve më të suksesshme shqiptare, e njihni dot për kë bëhet fjalë?

668
0

Gruaja që shihni në fot, është një prej këngëtareve më të suksesshmeve në skenën shqiptare.

Me të njëjtat tipare, të njëjtët sy që i qeshin dhe thuajse e pandryshuar.

Fotoja është publikuar nga vajza e saj, ku nënë e bijë shihen të përqafuara.

E bërë nostalgjike për kohën e kaluar, vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, ka publikuar fotografi me të ëmën.

Bie në sy se Eli nuk është prekur nga vitet dhe vijon të ruajë të njëjtën hijeshi si dikur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.