Nipi kujdeset gjithe kohen per gjyshen dhe nuk e la qe te shkonte tek azili i te moshuarve

93
0

29 vjecari kujdeset gjate gjithe dites ndaj gjyshes se tij te moshuar. Ajo eshte 95 vjec dhe ndihet e lumtur qe nipi i saj kujdeset per te dhe nuk e ka derguar ne azil.

29 vjecari kujdeset gjate gjithe dites ndaj saj pasi nuk donte qe nena te perfundonte ne azil. Nuk eshte e lehte te kujdesesh per nje 95 vjecare ti nderrosh pelenat cdo dite ti gatuash ti japesh uje sa here qe ajo kerkon por une kujdesem per te ashtu si ajo kujdesej dikur me mua.

Gjyshja i kerkon djalit gjithmon qe ti ble varese me rruza pasi asaj i pelqen gjithmon te mbaj varese qe kur ishte e re pasi ajo ka qene nje mesuese dhe gjithmon mbante varese. Nipi i saj si bloger ja ploteson gjithmon deshirat e saj dhe jame i lumtur qe jam nje hero per te. Shiko.news