Nga spitali, Bora Zemani i jep një premtim të birit për ditëlindje

37
0

Sot është një ditë speciale për Bora Zemanin pasi i biri feston ditëlindjen. Mirëpo, ata nuk mund të festojnë bashkë për shkak se moderatorja ndodhet e shtruar në spital. Këtë 7-vjetor që duhet të qëndrojë larg të birit, Bora ka publikuar disa kujtime në Instagram. Ajo thotë se festën do ta shtyjnë për pak teksa shton se Arbnori, si një djalë e rritur e kupton arsyen e këtij vendimi.

“Një pikë nga kujtimet tona…Je gjithçka për mua dashuri! Mami uron që edhe në 100 vitet e ardhshme të jesh një djalë i dashur, i mençur e që përcjell vetëm energji pozitive tek njerëzit që të kanë afër. Ps: Të dua edhe kur na prishen planet e festës dhe ti si një djalë i rritur kupton çdo gjë. Do e shtyjmë vetëm paaak fare. #myson #mylove #myblessing #arbor7”, shkroi ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.