Nëse do të zbuloje që Marku të tradhton, si do veproje? Rudina jep përgjigjen qe nuk pritej

1068
0

AKtorja e humorit, Rudina Dembacaj ishte e ftuar ditën e sotme në Pop Culture me moderatoren Dojna Mema.

Aktorja u pyet se si do të vepronte nëse do të merrte vesh që Marku e tradhtonte dhe përgjigjja e Rudinës ishte shumë e thatë dhe e prerë “Do e lija direkt”.

Rudina: Do e lija urgjent

Dojna: Vetëm aq

Rudina: Nuk kam nerva farë për drama, unë të lë vazhdoj jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.