Në shtëpinë e Ardit Gjebreas, ja si e kalon moderatori kohën e lirë

847
0

Ardit Gjebrea është padyshim një nga moderatorët më të suksesshëm të ekranit dhe shumë i dashur nga publiku, por ai gjithashtu është edhe një baba i përkushtuar. 

Me mbylljen e sezonit televiziv, Arditi ka treguar se po kalon kohë me familjen dhe ka postuar një foto ku shfaqet në shtëpi duke luajtur bowling me Anën.

“Më në fund erdhën ditët t’i dedikohem me kohë të plotë Anna Gjebreas”, shkruan Arditi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.