Në lidhje prej 3 vitesh/ Flet gruaja e Indrit Bajraktarit: Jetojmë bashkë në Londër, jemi në pritje të një fëmije

625
0

Diten e sotme gruaja e 25 vjecarit Indrit Bajraktari ka kontaktuar redaksinë e Syri.net dhe ka thënë se quhet Almudena. Ajo pretendon se është e martuar me të që në vitin 2019.

Në mesazh ajo ka dërguar edhe fotografi që kanë bërë së bashku në momente të ndryshme.

Almudena shkruan se me Indrit Bajraktari ka qenë në lidhje dashurie që nga data 18 janar 2017.

Dasma e tyre u mbajt në 18 prill 2019 dhe thotë se të dy kanë një raport shumë të mirë dhe se ajo është në pritje të një fëmije me Indritin.

Sipas bashkëshortes, Indriti kishte thënë se do shkonte në Shqipëri të shikonte familjen e tij.

Ata jetojnë në Londër prej vitesh ndërsa Almudena nuk ka thënë nëse do vijë në Shqipëri për të qënë pranë burrit të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.