Në krahët e Eduard Selamit, Ilva Tare prezanton për herë të parë familjen e saj te plote

380
0

Gazetarja e njohur, Ilva Tare ka publikuar për herë të parë portretin e plotë familjar.

Ajo ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me bashkëshortin ish-kryetarin e Partisë Demokratike Eduard Selami dhe dy fëmijët e saj.

Familja duket shumë e lumtur, pasi e vogla e tyre Melodi feston 5-vjetorin e lindjes.

Ndërkohë Ilva shprehet e befasuar, pasi nuk po i besohet se si vitet ikin kaq shpejt.

‘Si rriten keshtu dhe vetem kur sheh qe ka feste ne shtepi! Ne ditelindjen e Mel’, shkruan gazetarja.

Ndërsa foto ka marrë shumë komente, të cilat e urojnë Melodinën dhe familjen e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.