Ndryshime të papritura në Qeverine Rama, ja dy emrat e rinj sot

280
0

Këshilli i Ministrave diten e sotme ka marrë vendimin për emërimin e dy zv.ministrave të rinj të Qeverisë Rama. Bëhet fjalë për Klajd Karameta dhe Adea Pirdeni që janë emëruar si zv.ministrat e rinj të Drejtësisë.

Vendimet janë firmosur nga zv. Kryeministri Braçe, në mungesi dhe me porosi të Ramës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.