Ndjehen sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

105
0

Një tjetër tërmet është ndjerë pasditen e sotme në Shqipëri pas lëkundjeve të 9 Janarit.

Sipas burimeve tërmeti është në ndjerë në qytetin e Korçës.

Epiqendra e tij është në Greqi ndërsa mësohet se tërmeti ishte 4.3 ballë dhe ka shkaktuar panik tek qytetarët.

Nga ana tjetër nuk ka asnjë informacion nëse ka shkaktuar dëme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.