Ndeshja Moldavi – Shqiperi Live, ja ku mund ta ndiqni

901
0

Diten e sotme Kombetarja shqiptare do te perballet ne oren 18:00 kunder skuadres se Moldavise.

Ndeshja Moldavi vs. Shqiperi Live do te transmetohet nga Tv Klan Live dhe SUpersport Albania Live

Transmetim drejtperdrejt i ndeshjes mund te shihet falas ne Tv Klan