Moti i acarte ne Amerike, Rosat bejne patinazh ne akull (Video)

891
0

Moti i acarte qe po kalon ne Ameriken veriore, ka goditur edhe shtetin e Giorgia-s. Ne video tregohet si Patat argetohen duke bere patinazh ne Akull

Disa banore te qytetit te Canon (GIorgia)kane filmuar rosat qe ne rradhe bejne patinazh ne liqenin e ngrire te qytetit, te ngrire pas rreshjeve te shumta te debores dhe temperaturave te ulta qe kane mbuluar tere Shtetit dhe brigjet lindore te Shteteve te Bashkuara te Amerikes. Video eshte marre nga agjencia Storyful.