Moti në Himarë! Flasin banorët: nuk është parë asnjëherë..(Video)

1128
0

Moti me reshje të shumta shiu dhe erë e madhe ka përfshirë qytetin e Himarës

Në videon e siguruar nga Top Channel mund të shihet se si d allgët e mëdha përfshijnë bregun e Livadhit, pak kilometra larg qendrës së Himarës.

Ndërsa ne videon më poshtë tregohet se si deti me fuqi deri në 9 ballë me dall gë të larta ka hyrë në dyqanet tek shëtitorja e Himarës. Banorët kanë mbetur të habitur nga kjo situatë jo e zakontë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.