Momenti epik: Rama jep intervistë, Zaho i merr mikrofonin gazetares (Video)

1178
0

Kryeministri Edi Rama ishte mbrëmjen e djeshme në Butrint në koncertin e Carla Brunit, bashkëshortes së ish-presidentit të Francës, Nicolas Sarkozy. Rama kishte pranë bashkëshorten e tij, Lindën dhe djalin Zaho ndërsa në krah Sarkozyn.

Pas koncertit, gazetarja e TV Klan ka shkuar të marrë në intervistë kryeministrin për ta pyetur mbi përshtypjet e koncertit. Mirëpo Zaho nuk e ka lejuar të atin të flasë duke ia marrë nga dora mikrofonin gazetares.

Momentin epik kur vogëlushi merr mikrofonin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme min 21.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.