Moderatorja Bora Zemani përfundon në spital, Semi poston foton tronditëse!

1191
0

Çfarë ka ndodhur? Bora Zemani përfundon në spital, Semi poston foton tronditëse!

Në këtë foto shkruhet ‘Unë, Bora Zemani, Aulona, Në të mirë e në të keq gjithmonë bashkë’.

Ende nuk dihet kuptimi i fotos së publikuar nga Semi Jaupaj, por nga ajo që shihet duket dora e Borës me vigon e shtrirë në një krevat në spital.

Kujtojmë se moderatorja është përfolur shumë në rrjet javët e fundit për lidhjen e saj me Donald Veshaj dhe hyrjen e tij në Big Brother.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.