Ministrja Manastirliu nxjerr VIDEON urgjent, bëjeni menjëherë në shtëpi këtë gjë

753
0

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video në Facebook ku zbulon se si të bëni maska në kushte shtëpie me costo zero

Postimi i Manastirliut

COVID19

Çdo barrierë mbrojtëse e krijuar në kushte shtëpie mund të përdoret në ambientet e mbyllura. Ja një mënyrë e thjeshtë dhe pa kosto

RuaniShëndetin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.