Meta ben njoftimin e fundit, ja cfare ndodh pas pak

443
0

Zëdhënësi i presidentit, Tedi Blushi ka bërë me dije nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” se presidenti i Republikës, Ilir Meta do të zhvillojë konferencë të jashtëzakonshme në orën 11:30.

Gjithashtu ai i bën thirrje të gjithë funksionarëve të drejtësisë dhe të policisë për ta ndjekur.

Statusi:

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, do të zhvillojë sot në ora 11:30, një konferencë të jashtëzakonshme për mediat për parandalimin e krimeve të mëtejshme zgjedhore.

Thirrje të gjithë funksionarëve të drejtësisë dhe të policisë për të na ndjekur live.