Messi në PSG: Firmosja e kontratës dhe njoftimin zyrtar

146
0

Lionel Messi është tashme një lojtar i PSG -së. Duke kapërcyer problemet e fundit në lidhje me të drejtat e imazhit dhe shumen e fitimeve, fenomeni argjentinas mbërriti në Paris pasdite dhe më pas iu nënshtrua ekzaminimeve mjekësore.

Tani mbetet vetëm për të nënshkruar kontratën dy-vjeçare plus opsionin për të tretin, atëherë do të vije njoftimi zyrtar. Tifozë ne delira. Nesër në orën 11 paradite është caktuar prezantimi në stadiumin Parco dei Principi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.