Messi, debutimi tek PSG, video merr 28 milionë shikime brenda pak oresh

55
0

Pritja e debutimit të Lionel Messit në PSG u parashikua nga një video “e rreme” e postuar në Youtube që mori 28 milionë shikime.

Videoja u shoqërua me një fotomontazh në kopertinë në të cilën Messi shfaqet me Neymar dhe Mpabbé dhe ku “pleshti” shihet qartë i veshur me doreza dimri dhe fanellën e lojës nga sezoni i kaluar i Paris Saint Germain.

Imazhet u titulluan ‘PSG-Reiims 4-0 gola dhe të gjitha më të mirat’, por të gjitha veprimet dhe golat i referohen një loje të një viti më parë./shqiptari.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.