Mesazhi që e humbëm, zbulohet çfarë i tha Donaldi Trixës kur doli: Merr Romeon në telefon dhe..

17
0

Mbrëmjen e djeshme Beatrix Ramosaj u eliminua nga “Big Brother VIP”. Ajo u përcoll mes lotësh nga banorët, por sidomos nga Donaldi.

Së fundmi kudo në rrjet po qarkullon një video ku shihet se dyshja kanë shkëmbyer disa fjalë në vesh. Donaldi i ka kërkuar të marrë në telefon Romeon nëse ka ndonjë shqetësim.

“Nëse ke diçka, merr Romeon në telefon nëse ke shqetësim, për çdo gjë”, i ka thënë ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.