Merr kthesë të fortë ngjarja/ Zbulohet personi i tretë që ndërhyri mes Babisit dhe Carolinës

978
0

Zhvillimet në hetimet për ngjarjen tron ditese në Glyka Nera janë të shpejta.

Gazetari grek Vassilis Lambropoulos shprehet se ekziston një person i tretë në marrëdhënien midis pilotit grek Babis Anagnostopoulos dhe Carolines fatkeqe.

“Sekreti që familja e Caroline dinte doli në dritë”, shkruan “Ta Nea”.

Duket se 32-vjeçari kishte kontakte me një grua kohët e fundit, e cila është nga mjedisi i tij i gjerë profesional, diçka që tregon se 20-vjeçarja mund ta ketë zbuluar dhe kjo është arsyeja pse ajo donte të linte shtëpinë në Glyka Nera”, shkruhet më tej në artikull.

“MEGA” u përpoq të kontaktojë gruan në fjalë, por “mori një përgjigje nga avokati në Athinë se 40-vjeçarja nuk kishte asnjë lidhje me vr asjen e Caroline”.

Piloti, i cili luajti rolin e “kryefamiljarit të mirë”, tani do të thirret të përgjigjet nëse ky akt nuk ishte edhe aq e gja knxehtë në fund të fundit dhe nëse ishte bërë me paramendim.