“Më vjen keq që kam lindur në këtë vend” Romela Begaj puth Kuranin e përlotur: ‘Jam e pastër’

423
0

uan intv.al

“Fati im i keq që kam lindur në këtë shtet pa shtet. Ne jemi bota e tret dhe kur bota e tret mund boten e pare kjo ndodh”, shprehet Begaj

Megjithatë ngjarjet e fundit nuk e trembin ish kampionen por do vazhdoje peshëngritjen pavarësisht çmimit.

Nuk heq dore nga sporti, është jeta ime ka harxhuar rinin time për këtë profesion dhe këtë flamurë.

/intv/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.