Me motor, humb jetën këngëtari shqiptar

600
0

Një aksident me motor i ka marrë jetën një këngëtari shqiptar. Ai eshte Jeton Kuçi, nga Deçani, Kosovë.

Gjithçka ka ndodhur pas një aksidenti në Deçan me motoçikletë, i ndodhur ditën e djeshme.

Ai ka nderruar jete menjehere, si pasojë e dëmtimeve të marra nga përplasja.

Kuçi njihej si këngëtar i muzikës popullore dhe ishte mjaft i dashur për publikun e Kosovës.

Jo vetëm kaq por ai ka qenë edhe pjestar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.