Me flamurin shqiptar mbi supe dhe foto me prindërit, vajza e Shpëtim Saraçit diplomohet në SHBA

1520
0

Kur bëhen afro dy vite që kompozitori i njohur Shpëtim Saraçi është larguar nga vendlindja bashkë me familjen e tij për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vajza e tij, Era Saraçi zbulon detaje nga familja e saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale. Këtë herë ajo ka ndarë në rrjetet sociale momente nga diplomimi në Amerikë ku nuk munguan prindërit e saj dhe vëllai.

Era mbante hedhur mbi pelerinën e zezë flamurin shqiptar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.