Mbyllja e Tajvanit fsheh pas një situatë të rëndë që nuk i paska shkuar askujt në mendje

2650
0

Bllokimi i Taivanit, fsheh dicka te madhe pas. Te pakten keshtu shkruan ish kryeministri Sali Berisha.

Qytetari dixhital i ka thene Berishes: “I bllokojnë biznesin ne Tiranë dhe nuk i kerkojnë shlyerjen e detyrimeve prej 30 milion euro qe si ka ndaj tatimeve!”

Ja postimi i Berishes:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.