Mbyllen aplikimet, ja data kur dalin përgjigjet e Lotarisë amerikane

4
0

Diten e sotme me oren lokale 18:00 jane mbyllur edhe per ketë vit aplikimet për Lotarine amerikane. Mijëra shqiptarë kanë provuar shansin edhe kete vit për të shpresuar se do te jenë të përzgjedhur.

Ne faqen zyrtare te Lotarise amerikane thuhet se kanë perfunduar aplikimet si dhe eshte zbuluar data se kur do te behen publike emrat fitues te Lotarise DV-2024.

6 Maj 2023 eshte data kur dalin pergjigjet e Lotarise amerikane DV-2024.

Shpresojme te jemi fitues!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.