Mbolli trëndafila të ngulur në patate, ja çfarë ndodhi pas 7 ditësh (Video)

882
0

Me ndihmën e këtij truku gjenial, ju do të bëni që trëndafilat të rriten më shpejtë dhe të kënaqeni me ta për më gjatë.

E gjitha çfarë ju duhet për këtë procedurë janë këto:

Trëndafila të prerë

Patate

Shishe plastike

Dhe

Një tas për lule

Dhe më pas udhëzimet i shihni në video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.