Mblidhet jashtë radhe Komiteti Teknik i Ekspertëve

967
0

Diten e sotme pritet te mblidhet komiteti teknik i eksperteve në një takim jashtë radhe që pritet të njoftojë masa shtesë kundër përhapjes së koronavirusit pas alarmit të ngritur nga epidemiologët dhe rasteve të shtuara në infektime dhe humbje jetësh gjatë ditëve të fundit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.