Mbaron më në fund BBV3, shpallet fituesi. Mes Eglës dhe Julit, u zgjodh..

1156
0

Spektakli i sotëm ka sjellë emocione të forta për katër finalistët. Ne podin final është përballur Egla Ceno dhe Julian Deda.

Falë votave të publikut, fituesja e tretë e edicionit të tretë të Big Brother Vip është Egla Ceno.

Egla Ceno është fituese e edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP, me banoren që bëhet kështu dhe fituese e Çmimit të Madh prej 100 mijë eurosh.