“Luli bëj kujdes”, Gazetari Artan Hoxha publikon videon që po shpërndahet me shpejtësi dhe bën paralajmërimin e fortë

191
0

Gazetari Artan Hoxha ka dalë me një reagim ironik në rrjetet sociale në lidhje me përplasjet brenda PD-së. Hoxha e paralajmëron Bashën të ketë kujdes, pasi zjarrvënësi e ka ndezur fitilin e ‘minave’.

“Luli bej kujdes, ne “tunelin” ku je futur, zjarrvenesi sapo e ka ndezur fitilin e “minave”…

Nese fitili eshte i shkurter “shperthimi” ndodh me 11 dhjetor, por nese zjarrvenesi ka vendosur fitil te gjate, atehere “shperthimi” ndodh me 18 dhjetor

Ishallah zjarrvenesi, nuk e harron çfare fitili ka perdorur, ndryshe minat mund t’i plasin ne dore”, shkruan Hoxha.

Video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.