Luarasi: Këto janë 4 personazhet e televizionit që kam ngelur në klasë kur ishin studentë

1653
1

Iris Luarasi eshte pedagoge e njohur ne Universitetin e Tiranes ku kane studiuar shume personazhe te njohur per gazetari.

E fruar ne emisionin Shiko kush LUAN, ajo ka zbuluar nje dicka interesante rreth disa personazhe teper te njohur per publikun shqiptar.
Ajo ka treguar se kater personazhe te njohur sot ne televizion, kane mbetur ne klase ne kohen qe ajo ishte peagoge.

E vene perballe sfides “Ndaje ose Haje” gjate lojes, Luarasi u detyrua te nxjerre emrat e disa personazheve mjaft te njohur

“Në fakt do ju tregoj 4 emra të cilët tani i kam edhe miq por në kohën kur ishin studentë kanë mbetur në klasë. Ata jane: Arbana Osmani, Jonida Shehu, Erl Murati dhe Artan Hasani”, tha Luarasi.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.