Live nga protesta ne Tirane (Video)

195
0

Vazhdon protesta ne diten e tretet ne Kryeqytet. Policia ndryshe nga 2 ditët e shkuara duket se ka marrë masa dhe me të nisur tubimi i është kundërpërgjigjur, duke i lagur protestuesit me ujë.

Ndërkohë, me shpërndarjen e qytetarëve, policia ka nisur edhe shoqërimin e tyre në Komisariat.

Qindra qytetarë janë mbledhur për të protestuar, ku kërkojnë Drejtësi për të riun, Klodian Rasha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.