Linda dhe Zaho, fotografohen ne fundjave duke u argëtuar

224
0

Gruaja e Kryeministrit Rama dhe djali i tij Zaho janë fotografuar kete te diel teksa kanë shfrytëzuar motin e mirë dhe liri daljen për t’u argëtuar.

Meqenëse dje lejohej dalja e nënave me fëmijë deri në 14 vjeç, ata kanë kaluar momente argëtuese me njëri-tjetrin.

Në foto është djali i Kryeministrit, Zaho duke shijuar lojërat në park, ndërsa ka hipur në një bunker.

Pranë qëndron edhe Linda, për t’u kujdesur për djalin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.