“Ledio të lutem” Me ne fund zbulohet me fytyrë Ledio, regjisori misterioz i “Zonë e Lirë”

1663
0

Një nga personazhet më misteriozë të emisionit “Zonë e Lirë” është regjisori Ledio.
Çdo të premte e dëgjojmë moderatorin Arian Çani ta thërrasë në emër, por pamja e djalit misterioz nuk është publikuar asnjëherë.

Ai quhet Ledio, është 38-vjeç dhe ka lindur në Tiranë. Regjisori i njohur është i martuar dhe baba i një vogëlusheje.

Megjithatë, ajo që e bën interesante personazhin e Ledios, të cilit në gati dy dekada i janë lutur dhjetëra e qindra personazhe shqiptarë, është fakti se deri tani nuk e kemi parë në asnjë foto, por kjo e fundit është siguruar nga Xing.