Lajm i mirë për të gjithë udhëtarët/ EasyJet do të nisë fluturimet Milano-Tiranë me çmime super të lira

948
0

Linja ajrore me kosto të ulët EasyJet do të fillojë fluturimet nga aeroporti Malpensa në Milano, drejt kryeqytetit të Shqipërisë Tirana më 28 nëntor, tregon orari i fluturimit të kompanisë.

Fluturimet do të operojnë dy herë në javë, të enjten dhe të dielën dhe biletat tashmë janë në dispozicion për shitje. Një lajm i mirë vjen për të gjithë udhëtarët. Sipas faqes zyrtare të kompanisë, një pasagjer me datë 28 nëntor, do të ketë mundësi të udhëtojë për 25 euro

I njëjti fluturim, në të njëjtën datë, me kompaninë Alitalia, kushton thuajse trefishi, rreth 9700 lekë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.