Lajm i fundit nga sinoptikanët: Rebeshe shiu, nxehtë, kujdes gjatë fundjavës

408
0

Fundjava sipas meteoroloëve parashikohet e kthjellet dhe e nxehte, ne bregdet dhe zonat e uleta.

Ndersa oret e pasdites sot dhe neser, sjellin rrebeshe afatshkurta shiu ne zonat malore.

Temperaturat e ajrit do te rriten ndjeshem te dielen deri ne 37 grade C.

Rritje te tyre pritet edhe nga java tjeter./Meteoalb /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.