La burrin, u martua me plakun italian/60-vjeçarja: Rashë në dashuri por gjeta belanë

3430
0

Në episodin e radhës ‘LIVE ME ODETEN’ një 60-vjeçare, emigrante në Itali, ka treguar vështirësitë e jetës së saj dhe problemet që i ka sjellë ish i dashuri me të cilin kishte rënë në dashuri. Ndiqni videon e plotë