Ky është parashikimi i motit për muajin nëntor, do habiteni edhe një herë

569
0

Duket se moti ka vendosur të na befasojë edhe një herë. Parashikimet e para për muajin nëntor na dëshmojnë të dhëna të mira për të gjithë ata që nuk e durojnë dot të ftohtin.

Meteoalb bën me dije se muaji nëntor vijon me temperatura më të larta se vlerat normale klimatike.

Kështu, sipas parashikimit, muaji që presim të hyjë për pak ditë, do të jetë një nëntor i ngrohtë dhe i lagësht.