Ky është banori që u eliminua nga shtëpia e “BBV” mbremjen e djeshme

147
0

Banori që la përfundimisht shtëpinë e Big Brother mbrëmjen e sotme është Liami.

A ishte në nominim së bashku me Rozën, Heidin, Françeskën, Erjolën dhe Romeon.

Liami e mori me shumë sportivitet largimin e tij, i takoi të gjithë banorët dhe para se të dilte nga shtëpia, ai i tha banorëve “se i do shumë”.