Ky është 9 vjeçari shqiptar që njeh në majë të gishtave historinë botërore

455
0

Motër e vëlla Anxhelo dhe Debora Yzeiraj ishin të ftuar në emisionin e pasdites “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Gjatë bisedës me ta, treguan se njohuritë e tyre janë shumë herë më të mëdha se ato të bashkëmoshatarëve të tyre dhe jo vetëm.

Anxhelo njeh në majë të gishtave historinë boterore dhe atë shqiptare

Ndiqni videon më poshtë dhe do të mbeteni te habitur nga memoria e tyre e jashtëzakonshme rreth historisë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.