Kush jane 3 deputetë e infektuar me Covid, Kuvendi merr masa

186
0

Ditene sotme u mesua se 3 deputetë të Kuvendit rezultuan pozitv me Covid 19, konkretisht Ralf Gjoni, Eljo Hysko dhe Enver Roshi, Kuvendi ka marrë menjëherë masa.

Kuvendi nuk do të ndërpresë seancat plenare, por ka vendosur të dezinfektojë sallën dhe të shkurtojë afatin kohor të diskutimeve.

Lajmin për infektimin me Covid e kanë dhënë vetë deputetët të cilët u kanë bërë apele qytetarëve që të marrin masa dhe të jenë të kujdesshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.